מדריכי עבודה בגובה משרד העבודה

הדרכות עבודה בגובה זה לא משחק!
בחרו נכון – היחידה להדרכות בגובה!

מדריכי עבודה בגובה משרד העבודה

בכדי לקבל את הרישיון אשר מעניק לכם את היכולת לעבודה בעבודה הנחשבת לעבודה עבודה עליכם לעבור קורס מותאם לסוג העבודה שלכם. רק בסיום הקורס תוכלו לקבל רישיון לעבודה בגובה מטעם משרד העבודה. נציין, אף רישיון אחר אינו מקנה לכם את הרשות לעבודה עבודה בגובה באופן חוקי מלבד לרישיון זה, הימנעו מיצירת קשר עם ארגוני הדרכה אשר לא עובדים ומוכרים על ידי משרד העבודה.

מדריכי עבודה בגובה משרד העבודה – תקנות עבודה בגובה

איך תוכלו לדעת מהי עבודה בגובה? עבודה בגובה הינה עבודה אשר עונה להגדרות הבאות: עבודה על משטח בגובה אשר אין לו מעקה או גידור תקין, עבודה אשר ממנה עלול העובד ליפול לעומק של שני מטרים ומעלה, עבודה אשר מצריכה את הטיית הגוף בגובה בזווית של 45 מעלות (דוגמא, טכנאי מזגנים). כמו כן, עבודות כמו עבודות במה, אתרי בנייה, טכנאים שעובדים על הגג וכד' גם הם חייבים באישור עבודה בגובה.

מדריכי עבודה בגובה משרד העבודה

מדריכי עבודה בגובה משרד העבודה – מדריכים מוסמכים

כאשר אתם בוחרים ארגון דרכו תכשירו את העובדים שלכם לעבודה בגובה עליכם בראש ובראשונה לבדוק שאכן אותו ארגון עובד בתיאום עם משרד העבודה. מבעד לכך, אנו ממליצים לכם לבחור במקום בעל ותק וניסיון, מקום אשר הכשיר עובדים רבים ויודע מה הוא עושה. נכון, בסופו של דבר הרישיון הוא מה שאתם צריכים, אך בתור מעסיקים עליכם לדאוג לכך שהעובדים שלכם מקבלים את ההכשרה העשירה ביותר ומקבלים את כל הידע אליו הם נדרשים בכדי לעבור את היום יום בבטחה ובעצמאות.

מדריכי עבודה בגובה משרד העבודה – תאונות עבודה

גם היום, כמעט שלושה אסורים לאחר שנכנסו תקנות עבודה בגובה לחוק עדיין ישנן תאונות עבודה. הסיבה לכך שתאונות עבודה עדיין מתרחשות מתחלקת לשניים. הסיבה הראשונה היא שישנם תנאים ומקרים שלא ניתן למנוע, מקרים בהם יש תקלה שלא צפו באחת המכונות או חוסר תשומת לב אשר גורר אחריו תאונת עבודה.

הסיבה השנייה לכך היא שגם היום כאשר יש פיקוח, עדיין ישנם עובדים שנמצאים ללא הכשרה ועדיין עוסקים בעבודה בגובה. אותם עובדים אשר נמצאים ללא רישיון לא מסכנים רק את עצמם ואת העובדים במרחב העבודה שלהם, אלא גם עוברי אורח שיכולים להיפגע כתוצאה מתאונת עבודה. אין ספק שמאז שחוקקו התקנות של עבודה בגובה אחוז הנפגעים בתאונות עבודה ירד באופן משמעותי, אך עדיין לצערנו יש שרואים לנכון לפסוח על הכשרה זאת.

מדריכי עבודה בגובה משרד העבודה – הסמיכו את אחד מהעובדים שלכם

אנו מבינים את החשש הגדול שיש לחברות שונות אשר צריכות לשלוח את עובדי החברה להדרכה לעבודה בגובה, אך הבעיה היא שמבחינה כלכלית זה לא משתלם לשלוח כמות כל כך גדולה, וגם אותם עובדים מפסידים ימי עבודה. הפתרון שאנו מכירים בו בעייתי הוא לצמצם את שליחת העובדים להכשרה בגובה, כתוצאה מכך אותם עובדים בעלי הרישיון מוצאים את עצמם עובדים תחת לחץ של זמן. אסור בתכלית האיסור לעבוד בצורה פזיזה כאשר אתם נמצאים בסיכון כל כך גבוה, תרתי משמע.

לכן, הפתרון הנכון לחברות אלו הוא לשלוח עובד בודד או שניים (תלוי בכמות העובדים הנדרשים בהדרכה לעבודה בגובה), אותם עובדים יעברו הסמכה להיות מדריכים המוכרים על ידי משרד העבודה. אותם עובדים יעברו הכשרה אינטנסיבית יותר אשר תקנה להם את כל הכלים אליהם הם נדרשים בכדי להעביר את יתר העובדים הכשרה לעבודה בגובה. עלות הקורס אמנם יקרה יותר מאשר הקורס הסטנדרטי, אך זאת השקעה לטווח ארוך.

אז מה היה לנו בכתבה:

מדריכי עבודה בגובה משרד העבודה

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

"מטרת ההדרכה הוא להכשיר את העובד לעבודה בגובה בהתאם לתוכנית המתאימה לסוג העבודה שעליו לעבוד.

ההדרכה נועדה להעניק לעובד כלים עיוניים ומעשיים על מנת שהעבודה בגובה תהיה בטוחה ורגועה. כמו כן מלמדים אותו כללים לטיפול ולמניעת מצבים מסכני חיים כמו כן ישנו לימוד של הכללים ההכרחיים לעבודה בשטח בסוף הקורס מקבל העובד את ההסמכה .

משך ההדרכה מותנת במספר הנושאים שעל העובדים להקיף."

היחידה להדרכה בגובה בישראל

עבודות איטום במקלחת

איטום היא שיטה למניעת כניסת מים או יציאה מחלק מהבית באופן זמני. זה נעשה בדרך כלל במהלך סופות גשם, חורף

מדריך עבודה בגובה בחריש

  כאשר עוסקים בעבודות בגובה הכוונה היא לקשת רחבה של סוגי עבודות ביניהן ניקיון חלונות בגובה באמצעות שיטת סנפלינג, ביצוע

מדריך עבודה בגובה בעומר

  כאשר עוסקים בעבודות בגובה הכוונה היא לקשת רחבה של סוגי עבודות ביניהן ניקיון חלונות בגובה באמצעות שיטת סנפלינג, ביצוע

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!