עבודה בגובה קורס

הדרכות עבודה בגובה זה לא משחק!
בחרו נכון – היחידה להדרכות בגובה!

עבודה בגובה קורס

כל עובד אשר נמצא תחת ההגדרות של עבודה בגובה חייב להחזיק רישיון ייעודי. בכדי לקבל את הרישיון עליכם לעבוד קורס הכשרה בן יומיים בדרך כלל, הקורס מקנה לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם יוצאים לעבודה. נדגיש כי עובד בגובה אשר אינו מחזיק ברישיון מתאים עובר עבירה פלילית שלה השלכות רבות על העסק, על המעביד ועל העובד עצמו.

בחירת ארגון

ישנה משמעות כבדה לבחירת הארגון הנכון דרכו תעשו קורס עבודה בגובה. כיום יש היצע רחב של ארגונים אשר מציעים את שירותם לחברות גדולות וקטנות, כמו כן גם לעצמאיים. יש לבחור תחילה ארגון אשר עובד בתיאום עם משרד העבודה, בסופו של דבר אתם גם רוצים לקבל ידע אך גם אישור חוקי המוכר על ידי אגף פיקוח על העבודה.

בחרו בקורס אשר היקף השעות שלו עונה על היקף השעות בחוק, שימו לב שהכל הוא גם עיוני וגם מעשי. מלבד לכך, בחרו צוות מוסמך, תוכלו לראות כמה זמן עובד המקום ומה הניסיון שלו. בסופו של דבר בחירת הארגון אינה רק בכדי לצאת ידי חובה ולקבל את הרישיון, אלא באמת על מנת למנוע את תאונת העבודה הבאה. מקום מקצועי ואמין יציע לכם פגישת ייעוץ לפני שאתם מתחייבים למשהו, יסביר לכם בפירוט על הקורס המתאים לכם וכמובן יעניק לכם הצעת מחיר נוחה.

עבודה בגובה קורס

כמה זה עולה לי קורס עבודה בגובה ?

המחיר משתנה בין ארגון לארגון, אבל זה לא מה שצריך להוביל אתכם לבחירת הארגון. המחיר אינו פקטור חשוב בכל הנוגע לשליחת העובדים לקורס עבודה בגובה, אלא המקצועיות. טווח המחירים לקורס עבודה בגובה משתנה בהתאם לפרמטרים שונים כמו כמות האנשים בקורס, סוג הקורס, וכמובן הארגון עצמו. המחירים נעים בין 1,800 ש"ח ועד 3,000 ש"ח עבור קורס עבודה בגובה. כמו כן, יש מדי שנתיים להגיע לריענון עבודה בגובה במחיר של בין 100 ועד 200 שקלים, הריענון הינו חובה בכדי לחדש את הרישיון שלכם.

מבעד לכך ישנו עוד קורס מדריכי עבודה בגובה אשר נותן לעובד שלכם את כל הכלים הדרושים בכדי שהוא יוכל בעצמו להיות מדריך. קורס זה מתאים לחברות גדולות אשר לא משתלם להן לשלוח את כל העובדים שלהם לקורס, אלא יותר משתלם להסמיך את אחד העובדים. עלות הקורס היא בין 4,000 ל- 5,000 ש"ח, הקורס בן חמישה ימים.

עבודה בגובה קורס – מטרה

לארגון יש מטרה משותפת כמו לכם, שתקבלו את הרישיון הייעודי בתום הקורס ותוכלו לעבוד כהלכה. אך לא זאת בלבד המטרה של הקורס. לקורס עוד מטרות אשר נוגעות להענקת ידע מספיק רחב בכדי שתוכלו להפעיל שיקול דעת עצמאי, שתכירו את כל הזכויות שלכם בגין בטיחות בעבודה, תכירו את כל ציוד הביטחון אותו המעסיק חייב להעניק לכם וכמובן שתחזרו הביתה בריאים ושלמים. הקורס הוכיח את עצמו כבר במשך כמעט שלושה עשורים כיעיל ומפחית את תאונות העבודה באופן משמעותי.

סיכום

ישנם הגדרות מדויקות למי שנחשב כעובד בגובה, אותו עובד חייב להחזיק ברישיון מתאים. רישיון עבודה בגובה הינו מצרך בסיסי להמשך העבודה שלכם. נדגיש כי מלבד לכך שאתם מסכנים את עצמכם בעבודה ללא רישיון, אתם גם עוברים על החוק. משרד העבודה ואגף הפיקוח על העבודה שולחים מטעמם נציגים – פקחים, אשר מוודאים במפתיע האם כל העובדים מחזיקים ברישיון מתאים, אל תיקחו סיכונים על העסק וכמובן שלא על ביטחונכם האישי וביטחונם של עוברי האורח. 

אז מה היה לנו בכתבה:
מאמרים אחרונים בנושא:

החזון שלנו

"מטרת ההדרכה הוא להכשיר את העובד לעבודה בגובה בהתאם לתוכנית המתאימה לסוג העבודה שעליו לעבוד.

ההדרכה נועדה להעניק לעובד כלים עיוניים ומעשיים על מנת שהעבודה בגובה תהיה בטוחה ורגועה. כמו כן מלמדים אותו כללים לטיפול ולמניעת מצבים מסכני חיים כמו כן ישנו לימוד של הכללים ההכרחיים לעבודה בשטח בסוף הקורס מקבל העובד את ההסמכה .

משך ההדרכה מותנת במספר הנושאים שעל העובדים להקיף."

היחידה להדרכה בגובה בישראל

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!