עבודה בגובה

עיקרי הדברים:

 

עבודה בגובהככל שהזמן עובר נכנסים עוד ועוד שינויים בתחום הבניה, שיקום מבנים ושיפוצים. אם בעבר כשהיא צורך להקים פרויקט תחת הקטגוריה של עבודה בגובה היה נהוג להקים בכל מקרה שלא יהיה פיגומים. היום, עבודה בגובה השתנתה וניתן לבצע סוגים שונים של תהליכים באמצעות חבלי סנפלינג וציוד מתקדם כמו מערכות לבלימת נפילה, רתמות מיוחדות ועוד.

 

מה החסרונות של הקמת פיגומים לעבודה בגובה?

כמובן שיש פרויקטים שאין ברירה אלא להקין פיגומים. בכל מקרה,  מדובר בשיטה מסורבלת אשר לוקחת זמן רב ואף במקרים רבים  מייקרת את תהליך השיפוץ או הבניה ומורידה את רמת הבטיחות בפרויקט. חיסרון נוסף בהקמת פיגומים הוא בהיבט שהדבר מעודד פריצות וגניבות בזמן הבניה. לעומת זאת, תהליכים הנעשים באמצעות פתרונות בגובה כמו סנפלינג, מנופים ובמות הרמה מייעלים תהליכים, משפרים את רמת הנגישות וחוסכים זמן יקר.

 

אילו סוגים של עבודות בגובה ניתן לבצע בעזרת סנפלינג?

קיים מגוון רחב של עבודות בגובה שניתן לבצע באמצעות סנפלינג כמו למשל איטום גגות וחלונות, איתור נזילות, שיקום מבנים וחיפויים חיצוניים, עיבוי מבנים, תיקון מרזבים בגובה, ניקוי חזיתות וחלונות, עבודות אינסטלציה מורכבות, שיקום ותיקון קירות מסך, חיזוק אבנים ושיש, השלמת פסיפס ועוד.

 

איך זה מתבצע בפועל?

לפני שמחליטים לגבי סוג הפתרון לעבודה בגובה בין אם זה סנפלינג, מנוף או במת הרמה או פיגומים, יש להגדיר את סוג העבודה ולתכנן אותה לשלבים. לאחר מכן בשלב הבא מתאימים את המערכת או הפתרון ומוודאים שיש התאמה בין כמות העובדים בשטח לתהליכים עצמם. לפני תחילת עבודה יש להגדיר כללי בטיחות לצוות, לקבוע תכנית עבודה ולעבור לביצוע.

 

 

עבודה בגובה כדאי להכיר

כאשר אנו בודקים ומבררים לגבי חברה או בעל מקצוע מנוסה במטרה לבצע סוגים שונים של עבודות בגובה עלינו קודם כל לוודא שלחברה יש את ההסמכה לבצע את סוג העבודה הספציפי לה אנו זקוקים. שנית, יש לוודא כי החברה מחזיקה בכל התקנים, הרישיונות והביטוחים הנדרשים לביצוע עבודות בגובה וכי העובדים עוברים על בסיס תקופתי קבוע את כל ההכשרות  ומחזיקים ברישיון לעבודה בגובה.

 

כדאי להכיר כי בשנת 2008 נכנס לתקוף ”התקנה לבטיחות בעבודה בגובה“. תקנה זו באה להפחית את הסיכוי לתאונות עבודה בהן עובדים נופלים בגובה, נפצעים ונהרגים.

 

עבודה בגובה עלויות

המחיר של עבודות סנפלינג משתנה כאמור בין עבודה אחת לאחרת ותלוי באופי העבודה שנבצע, במורכבות שלה, בלוח הזמנים, בכמות העובדים, בחומרי העבודה שאנו בוחרים, רמת הסיכון ועוד מגוון של קריטריונים המשפיעים על המחיר הסופי.

 

בעוד יש חברות אשר קובעות מחיר גלובלי על כל העבודה ועל התהליך כולו, אחרות מתמחרות את הפרויקט לפי שעת עבודה של עובד בגובה. המחירים נעים בין 4,000-8,000 ש“ח לביצוע עבודות בגובה מסוגים שונים.

 

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מדריכי עבודה בגובה משרד העבודה
בלוג

מדריכי עבודה בגובה משרד העבודה

מדריכי עבודה בגובה משרד העבודה בכדי לקבל את הרישיון אשר מעניק לכם את היכולת לעבודה בעבודה הנחשבת לעבודה עבודה עליכם

מדריך עבודה בגובה רשום
הדרכות עבודה בגובה

מדריך עבודה בגובה רשום

מדריך עבודה בגובה רשום עבודה בגובה הינה עבודה המוגדרת כעבודה מסוכנת, זאת בשל עובדים רבים וגם עוברי אורח אשר קיפחו

חידוש אישור עבודה בגובה
אישורי עבודה בגובה

חידוש אישור עבודה בגובה

חידוש אישור עבודה בגובה חידוש אישור עבודה בגובה הינו הכרח בסיסי להמשך העבודה שלכם, ללא אישור זה לא תוכלו להמשיך

קורס עבודה בגובה בחריש

  ישנו קורס עבודה בגובה בחריש, במרכז, בדרום ובכל אזור ארץ למעשה, אך הבחירה שלכם חייבת להיות ספציפית וחכמה. ארגונים

קורס עבודה בגובה בעומר

  ישנו קורס עבודה בגובה בעומר, במרכז, בדרום ובכל אזור ארץ למעשה, אך הבחירה שלכם חייבת להיות ספציפית וחכמה. ארגונים

קורס עבודה בגובה בתל-אביב

  ישנו קורס עבודה בגובה בתל-אביב, במרכז, בדרום ובכל אזור ארץ למעשה, אך הבחירה שלכם חייבת להיות ספציפית וחכמה. ארגונים

Call Now Button