מדריכי עבודה בגובה

הדרכות עבודה בגובה זה לא משחק!
בחרו נכון – היחידה להדרכות בגובה!

מדריכי עבודה בגובה

מדריכי עבודה בגובה הינם מדריכים מוסמכים אשר הוכשרו להעביר לכם קורס עבודה בגובה, קורס הכרחי וחובה לכל מי שעומד בקריטריונים של עבודה בגובה. אותם מדריכים מצד שני יכולים לא רק להעביר לכם את הקורס הספציפי לעבודה בגובה בכדי לקבל את הרישיון, אלא גם קורס אשר מכשיר אתכם להיות מדריכים מן המניין המוכרים על ידי משרד העבודה.

מדריכי עבודה בגובה

מדריכי עבודה בגובה – על הקורסים השונים

על פי תקנות הממשלה ומשרד העבודה כל עובד אשר נמצא תחת הקריטריונים של עבודה בגובה חייב לעבור קורס הכשרה אשר מעניק לי רישיון עבודה בגובה. עובד אשר ימצא פורע את החוק יהיה חייב בקנסות והשלכות משפטיות, כמו כן גם המעסיק. כעת נעשה לכם מעט סדר בקורסים השונים של עבודה בגובה:

קורס בסיסי – קורס זה מועבר על ידי מדריכי עבודה בגובה, תוכן הקורס משתנה בהתאם לעבודה שלכם. מכיוון שיש סוגי עבודה שונים אשר דורשים אישור עבודה בגובה, על כל עובד לעבור את הקורס הייעודי לו. קורס זה נמשך יומיים ברוב המקרים, מחיר הקורס הוא כ-2,000 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם לכמות התלמידים ובהתאם לארגון. יש להדגיש, אם אתם מגיעים לקורס כעצמאיים תוכלו להגיש בקשה למימון חלקי או מלא על ידי משרד העבודה. כמו כן, חיילים משוחררים יכולים לשלם על הקורס דרך דמי הפיקדון הצבאי.

רענון – קורס רענון הוא קורס שכל עובד אשר מחזיק ברישיון עבודה בגובה חייב בו. לכל אישור עבודה בגובה יש תוקף של שנתיים, כל שנתיים חייב העובד לעבור קורס רענון אשר תפקידו להוסיף תכנים חדשים בהתאם לממצאים חדשים שהתגלו, וכמובן לחזור על מידע הכרחי וחשוב בכדי למנוע תאונות עבודה.

קורס מדריכים – קורס מדריכים הוא קורס שגם הוא מועבר על ידי מדריכי עבודה בגובה, קורס זה מיועד לכל מי שרוצה להיות מדריך עבודה בגובה. מדריך עבודה בגובה אשר מוכר על ידי משרד העבודה רשאי להעביר קורסים ולהכשיר עובדים באופן חוקי לעבודה בגובה. עלות הקורס כ-4,500 ש"ח, משך זמן הקורס הוא חמישה ימים. קורס מדריכים הוא קורס שמתאים למי שרוצה לעסוק במקצוע הזה, או לחברות גדולות אשר רוצות להכשיר את עובדיהן באופן עצמאי. 

מדריכי עבודה בגובה – ארגונים מוסמכים

היצע המדריכים שיש בשוק הינו רחב, כמו כן גם הארגונים אשר מעניקים לכם את ההסמכה לעבוד בגובה. הבעיה היא שלא כל קורס עובד באופן חוקי מול הרשויות, וללא אישור מוכר על ידי משרד העבודה אין טעם באישור. לכן, כאשר אתם נמצאים בחיפושים אחר הקורס המתאים לכם, שימו לב לכל הדקויות הקטנות אשר יבדילו בין אישור חוקי ולא חוקי.

כמו כן, יש לבדוק את התוכן אשר מועבר בקורס. בסופו של דבר, אתם לא רוצים שהעובדים שלכם יגיעו לקורס רק בשביל לסמן ווי, אלא בשביל להעשיר את הידע שלהם ולנהוג באופן בטוח אשר לא יסכן אותם, עוברי אורח ואתכם. לצורך כך מקומות מקצועיים יציעו לכם ייעוץ ראשוני בחינם, בייעוץ תוכלו להעלות את כל הלבטים שלכם ולהגיע לבחירה הנכונה. הקורס מועבר או במקום העבודה שלכם או במקום ניטרלי.

לסיכום, בכדי לעבור הדרכה מקצועית עליכם לקבל הכוונה בהתחלה, עליכם לדעת מול מי אתם עובדים. אנו ממליצים לבחור במקום בעל ותק וניסיון, מקום אשר יכול להעניק לעובדים שלכם ערך מוסף בכל הנוגע לאמצעי בטיחות ופעולות מניעה. בין אם אתם רוצים להיות מדריכים ובין אם אתם צריכים הדרכה בשביל לקבל אישור, עליכם לבחור במקום מוסמך, מקצועי ומוכר על ידי הרשויות.

אז מה היה לנו בכתבה:

הדרכות עבודה בגובה ב{HEBROW}

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

החזון שלנו

"מטרת ההדרכה הוא להכשיר את העובד לעבודה בגובה בהתאם לתוכנית המתאימה לסוג העבודה שעליו לעבוד.

ההדרכה נועדה להעניק לעובד כלים עיוניים ומעשיים על מנת שהעבודה בגובה תהיה בטוחה ורגועה. כמו כן מלמדים אותו כללים לטיפול ולמניעת מצבים מסכני חיים כמו כן ישנו לימוד של הכללים ההכרחיים לעבודה בשטח בסוף הקורס מקבל העובד את ההסמכה .

משך ההדרכה מותנת במספר הנושאים שעל העובדים להקיף."

היחידה להדרכה בגובה בישראל

עבודות איטום במקלחת

איטום היא שיטה למניעת כניסת מים או יציאה מחלק מהבית באופן זמני. זה נעשה בדרך כלל במהלך סופות גשם, חורף

מדריך עבודה בגובה בחריש

  כאשר עוסקים בעבודות בגובה הכוונה היא לקשת רחבה של סוגי עבודות ביניהן ניקיון חלונות בגובה באמצעות שיטת סנפלינג, ביצוע

מדריך עבודה בגובה בעומר

  כאשר עוסקים בעבודות בגובה הכוונה היא לקשת רחבה של סוגי עבודות ביניהן ניקיון חלונות בגובה באמצעות שיטת סנפלינג, ביצוע

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!