המרכז להדרכות עבודה בגובה

מחפשים גורם מקצועי שיעביר הדרכת עבודה בגובה לעובדים שלכם? הדרכות עבודה בגובה הוא מרכיב מפתח הכרחי וחשוב בכל מדיניות בטיחות מוצלחת ובדיוק מהסיבה הזאת, יצאנו לבדוק עבורכם את שוק ההדרכות בקטגוריה זו. בדקנו לא מעט גורמים העוסקים בתחום זה וכמו תמיד מצאנו עבורכם את הטובים ביותר – המרכז להדרכות עבודה בגובה.

המרכז להדרכות עבודה בגובה מתמחה במתן הדרכות בנושאי בטיחות בכלל ובטיחות בעבודה בגובה בפרט

המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע המבצעים את ההדרכות באתר הלקוח ובמרכז עצמו. לרשות המרכז מגוון רחב של אמצעי הדרכה, המיועדים להמחיש למשתתפים את הסיכונים האורבים להם בגובה רב ואת האופן בו עליהם להתמודד עימם.

אחד מהמאפיינים שהרשימו אותנו במיוחד בבדיקה שלנו את המרכז להדרכות עבודה בגובה הוא היכולת של המרכז לבנות עבורכם מערך של הדרכות, שייצר לכם ערך גבוה יותר מסך ההדרכות שהועברו. במה הדברים אמורים? ובכן, אחד האלמנטים החשובים ביותר בהדרכות עבודה בגובה הוא העלאת המודעות. סביר להניח שעובדים ותיקים שלכם מכירים היטב את כל אמצעי הבטיחות העומדים לרשותם ויודעים מה מותר ומה אסור בגובה. הערך המשמעותי יותר של ההדרכות הללו הוא השימור של נושא הבטיחות בתודעת העובדים ומניעת מצב שבו העובד נכנס לצורת חשיבה של "לי זה לא יקרה".

רענון עבודה בגובה
בדיקת אישור עבודה בגובה

על בסיס גישה זו, בונה לכם המרכז מערך של הדרכות ומספק ייעוץ בצעדים משלימים כמו למשל מינוי ממונה בטיחות כללי, מינוי ממונה בטיחות בכל צוות עובדים ותליית שילוט זהירות בהיקף נרחב במטרה לשמר את סוגיית הזהירות בכל עת בתודעת העובדים.

מהבדיקות שעשינו בשוק כולו ניכר כי, המרכז להדרכות עבודה בגובה הוא אולי הגוף היחיד בתחום זה שתופס את תפקידו ואחריותו כדבר גדול יותר משעת או יום ההדרכה שעוברים העובדים. כל עובדי המרכז מבינים היטב את החשיבות של הדרכות אלה, מקפידים מאוד על העברת כל החומר הנדרש על מנת לוודא כי כל ידע הבטיחות הנדרש קיים ונמצא אצל כל עובד שעולה לגובה, לרבות תרגול מעשי של כלים ואמצעים, אבל יותר מהכל, מקפידים על פיתוח תפיסה אישית של זהירות ובטיחות כחלק אינטגרלי מתפקידו של כל עובד בשטח, חלק מהמקצוע.

גם בסוגיית התמחור מצאנו את המרכז להדרכות עבודה בגובה אטרקטיבי למדי עם מחירים מצוינים שנמצאים לגמרי בטווח המחירים הממוצע בשוק. לאורך כל הבדיקה, ליוותה אותנו התחושה שיש פה חבורה של אנשי מקצוע אכפתיים ומסורים, שמבינים היטב את חשיבות עבודתם ואת האחריות המוטלת על כתפיהם.

בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים גורם מקצועי שלא רק יעביר לעובדים שלכם הדרכות מקצועיות בתחום העבודה בגבוה והבטיחות בכלל, אלא גם יפתח אצלם גישה מקיפה ויסודית יותר כלפי בטיחות וזהירות בעבודה בגובה, ההמלצה שלנו היא חד משמעית – המרכז להדרכות עבודה בגובה.